SDS BIG64 DINBOX 24V 485,SD,LCD,TOUCH,LORAWAN

SDS BIG64 DINBOX 24V 485,SD,LCD,TOUCH,LORAWAN

Nejnovější model monitorovacího a řídícího PLC (PAC) modulu z nabídky SDS produktů.  Výrobek SDS-BIG je nejvyšší verze výrobku SDS.  Nejedná se však o pouhé vylepšení staršího SDS-MACRO. SDS-BIG je zcela nové zařízení se spoustou inovací a vylepšení. Tento typ zařízení ja nevíc osazen technologií LCD dispjeje , tlačítek a LORAWAN .Tohle dělá z modulů SDS top zařízení se spustou možností vzdáleného odečtu,sledování,vyhodnocení ,nastavení, řízení, ovládání a spínání. 

Další informace v "Popis základní funkce modulu

skladem do 3 dnů

AutomatizaceBaterieDallas / RFID čipyEthernetExport datIP watchdogLoRaWaNMěření energiíMěření napětíMěření teplotOvládání relépřevodník DALIPřevodník RS485PWM outputSD KartaVlhkost vzduchu

(6 122.00) 7 408.00 Kč s DPH

3D model zobrazit 3D model

fotogalerie

Několik detailních záběrů na modul.

Popis a základní funkce modulu

Nejvyšší řada SDS BIG  monitorovacího a řídícího PLC (PAC) modulu z nabídky SDS produktů. Modul nabízí jednoduché zapojení,přístup k jednotlivým funkcím přes webové rozhraní, export dat a naměřených hodnot,programování funkcí přes FULL C jazyk a využití HTML.

Modul využívá komunikačních protokoly pro vyčítání informací např.(web, xml, txt, SNMP ,UDP) Pravidelně jsou vydávány nové verze firmware s novými funkcemi. Tento nový firmware je od nás k dispozici vždy zdarma a bez omezení.

Modul je dodáván jako zkompletovaný výrobek v krabičce DINBOX z ABS materiálu  a je ihned připraven k montáži na DIN lištu. Pro připojení vodičů jsou k dispozici ARK nebo násuvné svorkovnice . Momentálně připravujeme novou variantu krabičky pro uchycení na DIN lištu.
K dispozici jsou otické vstupy pro měření odběru el.energie,vody a plynu,webové teploměry,analogové vstupy pro měření napětí ,sledování vlhkosti vzduchu,vstup pro měření odporu (využití např. pro čidlo PT100),6x releový výstup. Tento typ je s převodníkem RS485 a budoucí možnosti použití SD karty.
Převodní RS485 lze využít pro připojení dalších  I/O modulů a vytvořit si tak vlastní jednoduchou domácí automatizaci. Napájení 12 až 24V AC/DC . Odběr zařízení je 0,2A při sepnutých relé.

U tohoto modelu je ještě navíc :

1. Grafický displej LCM graf. 132x32/FSTN poz. transflective pro zobrazení vlastních funkcí modulu a textů z vašeho FULL-C programu. (viz vzorový program)

2. Pět tlačítek také ovládaných FULL-C programem (viz vzorový program) 

3. Novou další funkcí je možnost použití komunikace typu LoRaWaN.

Pro použití LoRa komunikace potřebujete vhodný FULL-C program, který je k dispozici u výrobce.

LoRa modem umí i jiné modulace signálu než je LoRa.

LoRaWAN je "Low Power Wide Area Network" (LPWAN), tj. bezdrátová síť umožňující připojit řadu koncových bodů do centrálního bodu, prostřednictvím přenosové sítě (základnové stanice rozmístěné po celém území, tak že se dosáhne širokého pokrytí). Využívá rádiovou modulaci LoRa (CDMA).

LoRaWAN tedy umožňuje připojit neomezené množství zařízení SDS do celonárodní vyhrazené datové sítě, a tím umožňuje připojení SDS tam, kde není k dispozici síť Internet (popř. připojení k Internetu by bylo příliš nákladné). Současně je to zcela nezávislá síť, provozována na vyhrazené backbone, takže bude k dispozici i při výpadku lokálních ISP - což opět otevírá celou řadu dalších aplikací SDS v rámci dohledu a řízení domovních a průmyslových technologií. 

Komunikace s modulem přes Ethernet 100Mbit/s.
Zařízení je plně funkční i bez připojeného PC.

Podrobnější technické informace o modulech SDS BIG získáte na naší wikipedii

Dále k modulu SDS BIG připravujeme :

Možnost vložit mikroSD kartu, o velikosti až 4GB. Na tuto kartu lze přistupovat pomocí specifických funkcí FULL-C (čtení a zápis do souboru). V plánu (do budoucna) je přístup přes FTP server, a možnost zobrazení obsahu SD karty přes HTTP server.

  

NÁZEV FUNKCEUPŘESNĚNÍ
připojení k PCRJ45/Ethernet 100Mbit/s
provedenímodul na DIN lištu 9M,ABS
napájení12 nebo 24V AC/DC
komunikační protokolyweb,xml,txt,SNMP,UDP
výstup pro připojení kabeluARK nebo násuvné  svorky
paměť dataflash 8MB
webový teploměrano /2x sběrnice pro 64 teplotních čidel  DS18B20+ 
optické vstupyměření el.energie,vody,plynu , stavy ON OFF -  8x
integrované reléano /6x  24V
čidlo vlhkosti*ano/5x
 analogový napěťový vstup 0-30V dc*ano/5x 
IP watchdog ano
PWM výstupano
RS 485 převodník ano
Odporový vstupano 1x/například pro použití t.čidel PT100,KTY81... ,odporové záplavové kabely apod.
slot pro SD KARTU ano (podpora se připravuje)
vlastní FULL-C programano
vlastní HTML stránkyano + nově je možné si vytvoři vlastní webový projekt
LCD grafický displejano
tlačítkaano 5x / funkce tlačítek jsou volně programovatelné
LaRaWaNano

 

*maximálně lze použít např:. 3x analogový vstup pro měření napětí a 2x čidlo vlhkosti
 

 

Zapojení

 

  

  

  

Dokumentace
Firmware
Vzorové programy

varianty zboží

doporučené zboží