Připravujeme pro Vás

1. SDS HomeCloud

Pro všechny kteří nechtějí měřené hodnoty posílat ven z bytu, domu, firmy a podobně připravujeme řešení HomeCloud . Rešením je obdoba EnergyCoud portálu s tím ,že se všechny měřené hodnoty budou odesílat na zařízení v síti , kde se budou ukládat. Samozřejmostí je historie měřených hodnot ,grafy ,tabulky apod. 

 

2. Teplotní čidlo a čidlo vlhkosti v krytu TANGO 

typ  : 1.čidlo teploty TANGO , 2. čidlo vlhkosti TANGO , 3. čidlo teploty a vlhkosti TANGO  v několika barevných provedeních bílá,béžová,hnedá a další 

    

 

3. Nový SDS SMALL 

Modul SDS-SMALL je určen jako specifické pokračování modulu SDS MICRO, přičemž přináší řadu vylepšení a určité změny, v reakci na požadavky uživatelů.
Technické detaily, tj. princip funkce a činnost, jsou identické s moduly SDS-BIG a SDS-MODUL-STSW - proto je doporučeno podívat se i na návody k těmto ostatním SDS, kde jsou uvedeny všechny úplné detaily (které nejsou pro přehlednost opakovány na této produktové stránce).
Dnes je v prodeji jen nová verze rev2.
SDS-SMALL-rev2 je plnohodnotná náhrada SDS-MICRO-E modulu - všechny očekávané vstupy a výstupy jsou k dispozici (a navíc je rozšířen napájecí rozsah, a je k dispozici FULL-C).

VERZE: rev2

- Napájení AC nebo DC (max 42Vac, max 60Vdc)
- Ethernet 100 MBit/s
- FULL-C
- Optické vstupy: 4x nenapájený vstup (k dispozici svorky pro jumper napájení z SDS), všechny vstupy jsou použitelné pro S0
- Binární vstup: vstup LOGIC-S0 s CMOS-3V3 logikou (aktivujte spojením na GND)
- Analogové vstupy: 3x vstup měření DC napětí (0V až 75V)
- Analogové vstupy: 1x vstup měření odporu (s vnitřním napájením z SDS, tzn. pouze přímo připojte měřený odpor nebo teplotní čidlo)-
- OneWire sběrnice: maximum 64 prvků na sběrnici, napájení sběrnice +5V
- Výstupy: dvě nezávislé relé, přepínací kontakty, max 0.5A pro 125Vac, nebo max 2A pro 30Vdc
- Výstupy: PWM výstup, BS170 spíná na GND v rytmu PWM signálu
- Výstupy: RE3 výstup (odpovídá "D0" výstupu na SDS-MICRO), BS170 spíná na GND (tento výstup je náhradou třetího relé, které není na desce SDS-SMALL)
- Pájecí plošky pro připojení dodatečných vstupů (OPTO5,6,7,8 a GPIO-TOPB) (logická úroveň 3V3, reagují na spojení s GND).
- Pájecí plošky pro US3 a US6 komunikační linky (logické úrovně 3V3) (určeno pro "připojení" TOPB desky, nebo jiných periférií)
- Volitelný výstup RS232 nebo RS485-MASTER (podle osazení desky - převodníky jsou přímo na desce SDS-SMALL).

Informace ohledně OPTO vstupů:
OPTO1,2,3,4 vstupy reagují na externí napětí, které se musí přivést na příslušné svorky
Všechny vstupy obsahují omezovací rezistor 1300 ohmů, a Z-Diodu pro zajištění aktivace OPTO vstupu od určeného minimálního napětí/proudu (odstranění reakce na rušivé impulsy)

Informace ohledně sériových linek (pro FULL-C prezentováno jako COM1):
RS232: plnohodnotné sériové rozhraní, piny TX a RX se signálem RS232.
RS485: modul je MASTER, zakončovací rezistor 120R je osazen, stejně tak klidový rezistor 390R mezi B- a GND (zatímco tento se na SDS-BIG musí zapojovat dodatečně zvenku, pro SDS-SMALL-rev2 to už neplatí protože rezistor je už přímo v modulu).