SDS TTCPRO Light 2

SDS TTCPRO Light 2

Modul nabízí jednoduché zapojení a přístup k jednotlivým funkcím přes webové rozhraní, které je již v modulu nahráno. Modul je osazen novým procesorem, který umožňuje rychlejší přístup ke všem funkcím.

Další informace v "Popis základní funkce modulu" níže.

EthernetExport datIP watchdogMěření energiíMěření teplotOvládání relé

(3 322.00) 4 020.00 Kč s DPH

fotogalerie

Několik detailních záběrů na modul.

Popis a základní funkce modulu

Modul nabízí jednoduché zapojení a přístup k jednotlivým funkcím přes webové rozhraní, které je již v modulu nahráno. Modul je osazen novým procesorem, který umožňuje rychlejší přístup ke všem funkcím. Modul je funkčně srovnatelný s ostatními SDS moduly.

Využívá řadu komunikačních protokolů pro vyčítání informací (web, xml, txt, SNMP READ\WRITE\TRAP, atd.) Můžete také použít vlastní SDS-C program pro řízení a ovládání různých funkcí. Lze si také vytvořit vlastní HTML stránku pro vyčítání a zobrazení informací.

Modul je zatím dodáván jako samostatná DPS o rozměrech 136x61mm, tato DPS je na míru do plastové krabičky KP.

K dispozici jsou čtyři optické vstupy - použitelné např. pro měření odběru el.energie, vody a plynu. Všechny čtyři optické vstupy jsou napájeny (není potřeba přívádět napájení z venku - vstupy jsou označeny za aktivní při spojení vstupní svorky na GND).

Při objednávce uveďte, jaký druh konektorů pro optické vstupy požadujete - ARK nebo RJ.

Pozor, konektor RJ pro připojení teploměrů má jiné zapojení než u ostatních modulů SDS (Micro, Macro, UPS). V tomto konektoru je k dispozici i LOGIC S0 vstup.

 

Modul SDS TTCPRO LIGHT2 nabízí:

Pomocí přídavné desky SDS-TTCPRO SHIELD, modul nabízí 8x optický vstup (binární zap/vyp) a dvě integrovaná relé, s přepínacím kontaktem, pro spínání silového napětí.

Napájení SHIELD desky lze provést z desky SDS-TTCPRO, ke které je SHIELD připojen, nebo pomocí samostatné ARK svorkovnice na SHIELD desce. Optické vstupy jsou vnitřně napájeny (vstup je označen za aktivní při spojení vstupu na GND).

Detaily ohledně SHIELD desky jsou zde.

 

Modul SDS TTCPRO nabízí:

1. Shodnou koncepci (HW a program) jako ostatní SDS moduly (MICRO), ale s novým SoC (rychlejší)

2. Zálohovací baterii, která umožňuje uchovat všechny naměřené hodnoty i při výpadku napájení. Baterie je umístěna na plošném spoji. Typ je LH baterie 3V 20x3,2mm Panasonic, typická kapacita 220mAh.

3. Podstatný rozdíl je také v použití aktivního PoE napájení. Aktivní PoE (Power over Ethernet) je způsob napájení zařízení, kdy napájecí napětí je přenášeno přes Ethernetový kabel, takže není potřeba tahat ještě další, samostatný napájecí kabel a proto není potřeba použít externí napájecí zdroj (toto přináší značnou finanční úsporu) .

Zařízení SDS-TTCPRO tak můžete připojit jediným kabelem, který přenese současně data (Ethernet) a napájení zařízení SDS-TTCPRO.

Podmínkou je, že protistrana (switch, do kterého tento Ethernetový kabel připojíte), podporuje Active PoE, podle standardu 802.3af.

Pasivní PoE lze také použít, ale je nutné použít externí splitter před připojením kabelu k zařízení SDS-TTCPRO, tak jako u jiných výrobků SDS.

4. Zařízení lze napájet i přes externí zdroj, takže použití aktivního PoE není nezbytně nutné. Napájení lze připojit přes ARK svorkovnici nebo konektor JACK 2,1mm.

5. Celkem pět vstupů pro využití odečítání a monitorování, např. odběru elektřiny (obě sazby) vody a plynu, nebo jen zap/vyp stavů.

Toto zařízení neposkytuje:

  • analogové měřící vstupy (měření napětí - pokud toto potřebujete, podívejte se na SDS MICRO)
  • PWM výstup

Chystáme:

  • sériové komunikační rozhraní (bude k dispozici s novým firmware)
Zapojení

Dokumentace
Firmware
Vzorové programy

doporučené zboží